Knihovna Polabiny

Čtenářská hra na léto: Lovci perel 2020

Čtenářská hra na léto: Lovci perel 2020 | kalendář akcí

31.08.2020 od 0:00

Milé děti, i o letních prázdninách probíhá v naší knihovně čtenářská hra Lovci perel. Stačí si vybrat z naší nabídky knížek označených jako perlorodky, poté dostanete list s otázkami týkajícími se děje knížky. Doma si knížku přečtete a na otázky odpovíte. Při odevzdání vyplněného listu dostanete za odměnu krásnou perlu.

Součástí hracího listu jsou i nepovinné otázky, za každou zodpovězenou nepovinnou otázku dostanete "honorář" ve speciální knihovnické měně morionech. Moriony se dají získat i za nakreslený obrázek k perlorodce.

Vybrali jste si v naší knihovně pěknou knížku, která zatím není perlorodka? I s ní se můžete do hry zapojit. Stačí, když k ní sami vytvoříte list s povinnými a nepovinnými otázkami a přinesete ho do knihovny. Odměnou získáte perličku a moriony.

Za vydělané moriony si můžete v našem obchůdku koupit odměnu pro sebe nebo dárek pro své kamarády.